Éves eseménynaptár (2018)

2018.

December                                                                                              
9.

Adventi játszóház
Művelődési Ház

9. Adventi gyertyagyújtás
Művelődési Ház

                             

12. Derűs Mikulás
Derűs Alkony Nyugdíjas Egyesület

      

                 

12.

Mézeskalács sütés
Művelődési Ház

           
18. Kék Nefelejcs Karácsony
Nyugdíjas Klub - Műv. Ház.
21. Mindenki Karácsonya
Művelődési Ház
     
                                                             


Szeptember Október November
3.

Tanévnyitó
IV. Béla Király Ált. Isk.

5.

Aradi vértanúk
Helyszín: IV. Béla Király Ált. Isk.

10.

Óvodás bál

9. Kisboldogasszony napi búcsú

7.

Segesd Kupa tollaslabda verseny - Segesd DSE

Helyszín: IV. Béla Király Ált. Isk.

24.

Márai emléknap

30. A magyar népmese napja
Helyszín: Árpád-házi Szent Margit Múzeum és Könyvtár
13.

Szüreti felvonulás és bál - DANYE
Helyszín: Művelődési Ház

19.

Október 23-i megemlékezés
Helyszín: Művelődési Ház

24. 75 év felettiek köszöntése
Helyszín: Művelődési Ház
31. Tökfaragó verseny és töklámpagyújtás


Június Július Augusztus
1.

Óvoda ballagás

2-7.

Nyári tábor
Helyszín: Kisebbségi önkormányzat; Művelődési ház

2.

Roma Holokauszt Emléknap

16. Iskolai ballagás
Helyszín: IV. Béla Kir. Ált. Isk.
15. Borka Kupa
Helyszín: Borka Lovas Egyesület
4.

Falunap
Helyszín: Művelődési Ház

22. Tanévzáró
Helyszín: IV. Béla Kir. Ált. Isk. 
22-24. Kincskereső kalandtábor I.
Helyszín: Árpád-házi Szent Margit Múzeum és Könyvtár
12.

Nagyboldogasszony napi búcsú
Helyszín: Művelődési Ház

23.

Múzeumok éjszakája
Helyszín: Árpád-házi Szent Margit Múzeum és Könyvtár

28. Triatlon 28.

Anyatejes világnap
Helyszín: Múzeum


Március Április Május
3.

Borverseny
Helyszín: Művelődési Ház

13.

Költészet napja, Kávészünet koncert
Helyszín: Iskola tornaterme

10.

Somogyi Reneszánsz Szövetség konferencia
Helyszín: Művelődési Ház

25. Húsvéti játszóház - Comitatus
Helyszín: Művelődési Ház
23-27. IV. Béla Napok
Helyszín: IV. Béla Kir. Ált. Isk.
13.

Borka Kupa - Borka lovas egyesület

30. RetroMajális
Helyszín: Sportpálya
20.

Folklór nap Comitatus
Helyszín: Művelődési Ház


31.

Gyereknap
Helyszín: IV. Béla Kir. Ált. Isk.